Lajme

Syzet e mëdha ia mbulojnë fytyrën e bukur Majlindës

Duke pasur linja të bukura trupore, fytyrë të bukur e një jetë luksoze, ajo vazhdon të godas gjithmonë me postimet e saj.

Modelja e njohur Majlinda Zeka është ndër femrat më të pëlqyera nga showbizi shqiptar e cila edhe pas disa ngjarjeve që i ndodhën, vazhdoj të rimarrë veten duke u shfaqur gjithmonë e lumtur dhe e plotësuar me personat që e rrethojnë , shkruan “Kosovarja”.

Stili i saj plotë elegancë duke reklamuar rrobat firmato e kanë bërë të jenë në fokus të medieve rozë.

Burimi

Back to top button