Ramush Haradinaj

Haradinaj: Shteti m’i ka borxh 2800 dollarë, pagova hotelin me para të mia
Kosove

Haradinaj: Shteti m’i ka borxh 2800 dollarë, pagova hotelin me para të mia

Ramush Haradinaj ka harxhuar mbi 506 mijë euro vetëm në dreka sa ishte kryeministër i Kosovës për më pak se…
‘Godet’ fortë Haradinaj: Shkëmbimi i kufijve, projekt serb i miratuar nga Thaçi e Rama
Lajme

‘Godet’ fortë Haradinaj: Shkëmbimi i kufijve, projekt serb i miratuar nga Thaçi e Rama

Për kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinaj shkëmbimi i kufijve të Kosovës është projekt serb i miratuar nga presidenti Hashim Thaçi…
Ramush Haradinaj e kujton me fjalë të mëdha heroin e kombit, Adrian Krasniqin
Lajme

Ramush Haradinaj e kujton me fjalë të mëdha heroin e kombit, Adrian Krasniqin

Ramush Haradinaj e kujton me fjalë të mëdha heroin e kombit, Adrian Krasniqin Ramush Haradinaj e ka kujtuar heroin e…
Ambasada e SHBA-së publikon foto nga takimi i Emisarit të Trump me Kurtin, Osmanin, Veselin e Haradinajn
Lajme

Ambasada e SHBA-së publikon foto nga takimi i Emisarit të Trump me Kurtin, Osmanin, Veselin e Haradinajn

Grenell gjatë vizitës në Kosovë pati takime me të krerët e partive kryesore politike në vend, si dhe me presidentin…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close