Samsung Galaxy Note 10

Galaxy Note me çmim të përballueshëm do të lansohet në Evropë, sipas raportit të ri
Teknologji

Galaxy Note me çmim të përballueshëm do të lansohet në Evropë, sipas raportit të ri

Thashethemet për një Galaxy Note 10 me çmim më të përballueshëm, të intervalit mesatar, janë shfaqur gjatë javëve të kaluara.…
Përditësimi i softuerit sjell veçori të fuqishme të Galaxy Note10 në Galaxy S10
Teknologji

Përditësimi i softuerit sjell veçori të fuqishme të Galaxy Note10 në Galaxy S10

Galaxy Note10 dhe Note10 + janë plot me mjete të fuqishme të krijuara për të ndihmuar përdoruesit të shprehin kreativitetin…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close