Vetvendosje

Adriatik Kelmendi ka një kërkesë për VV-në dhe LDK-në – Tregon kush po tenton t’i përçajë
Lajme

Adriatik Kelmendi ka një kërkesë për VV-në dhe LDK-në – Tregon kush po tenton t’i përçajë

Gazetari, Adriatik Kelmendi, i ka komentuar ngjarjet e sotme lidhur me bisedimet për koalicionin LVV-LDK. Përmes një shkrimi në facebook,…
Bekë Berisha për Albin Kurtin: Kena me ja nxi jetën
Kosove

Bekë Berisha për Albin Kurtin: Kena me ja nxi jetën

Anëtari i AAK-së, Bekë Berisha ka folur për rolin e deputetëve të partisë së tij kur të krijohet Qeveria e…
Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close