Magazina

Tayna pozon ‘tërheqëse’ nga palestra

Këngëtarja e njohur, Tayna, vazhdon të komentohet shumë në shtypin rozë.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht imazhe nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Tayna njihet edhe për linjat trupore te mira, e së fundmi ajo ka postuar një video nga palestra ku duket shumë bukur duke ushtruar.

Kujtojmë se, Tayna është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit të titulluar “Moona”./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button