Lajme

Tayna publikon foto nga karantina, do të befasoheni si ka përfunduar

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë aktive me postime në rrjete sociale sidomos në këtë kohë kur ëstë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Së fundi, ajo ka postuar një foto, e kjo pamje e Taynas pa grim duket se i ka habitur ndjekësit.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button