Magazina

Tayna publikon foto të çmendura nga pushimet, tregon më shumë se që duhet

Reperja shqiptare, Tayna ka filluar pushimet menjëherë pas ditëlindjes.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku duket në super formë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Tayna tregohet e afërt me ndjekësit duke zbuluar edhe si po kalon gjatë kësaj kohe.

Në shoqërinë e mikeshave të saj, Tayna ka publikuar disa video në bikini ku edhe ka zbuluar më shumë se që duhet.

Tayna ekspozon linjat joshëse në bikini nga pushimet në Miami

Tayna përmbylli një vit tejet të suksesshëm, me projekte të ndryshme, mbrëmje e koncerte të shumta.

Dhe fillimin e vitit 2022, reperja e njohur e ka nis me pushime në Miami, nga ku nuk kanë munguar pozat e shumta atraktive.

Reperja nga Prizreni edhe së fundmi, përmes disa InstaStory ka shfaqur linjat joshëse të trupit për të cilat edhe njihet dhe komentohet vazhdimit.

Tayna shihet e veshur në një palë bikini ngjyrë blu dhe të bardhë, teksa vëmendjen marrin format trupore të saj.

Tayna shfaqet “përvluese” me poza nga Miami

Tanyna herë pas here shfaqet provokative në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi nga pushimet luksoze që ajo po kalon në Miami.

Ajo po duket e mrekullueshem në bikini dhe mjaft tërheqse.

Ndër të tjera, artistja qëndron mjaftë aktive për adhuruesit e saj në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button