Magazina

Të dashuruar kokë e këmbë, Bearti zbulon një ‘sekret’ të Teas

Historia ‘Tea-Andi-Beart’ ka mbushur rrjetin dhe komentet e reagimet kanë qenë të shumta.

Bearti ka ndarë së fundmi një ‘Instastory’ një pikturë të një vajze që po shijon qershi.

Piktura mban firmën e Teas, e cila duket se e ka realizuar vetë, ndonëse këtë talent nuk e shfaqi sa ishte brenda Për’puthen.

Nuk dihet nëse ky punim është bërë tani nga Tea apo ka qenë një pikturë e realizuar më parë që tani ka përfunduar në duart e Beartit.

Sido që të jetë duket se ky i fundit do ta mbështesë njësoj të dashurën e tij, pavarësisht sa komente dhe reagime lënë në rrjet./Blic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button