Lajme

Të gjithë sytë nga modelja e njohur, ajo ecën rrugëve me pantallona të tejdukshme

Modelja e njohur Emily Ratajkowski asnjëherë nuk e ka patur problem të tregojë trupin e saj, madje shumë herë ka pozuar edhe nudo.

Por modelja nuk e ka problem të dalë në rrugë me veshje të tejdukshme, dhe këtë e ka treguar në psotimin e fundit në Instagram.

Ajo shihet në rrugë me një palë pantallona të tejdukshme, të cilat i zbulojnë ngjyrën e të brendshmeve.

E s’kishte si të ndodhte ndryshe, të gjithë sytë ishin të drejtuar nga ajo.

The post Të gjithë sytë nga modelja e njohur, ajo ecën rrugëve me pantallona të tejdukshme appeared first on Albanian News.

Burimi

Back to top button