Magazina

Të pasmet e Efit ‘çmendin’ ndjekësit

Efi është njëra nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Ajo po vazhdon të provokoj me foto tërheqëse në Instagram.

Së fundmi ajo ka pozuar ulur duke vënë në pah format trupore.

Dh vëmendje marrin të pasmet e mëdha me veshje të ngushtë./InfoKosova/

9 gjërat më idiote që vajzat shqiptare kanë bërë për një mashkull

Me anë të pyetjes që shtruam në Instagramin e “xing”, vajzat na treguan gjërat më të çm.endura që kanë bërë për një mashkull, që nga bërja e gjoksit e deri tek valiumi për të vënë në gjumë familjen.

Lexoni më poshtë rrëfimet e vajzave:

“Kam bërë sikur kam qenë e dehur që të bënim se.ks, por më tha jo se je e de.hur dhe s’dua të përfitoj.”

“Kam ardh në Angli, pas tij e lashë jetën time në Itali, tani jam në Angli pa dokumenta.”

“I kam larë borxhet e lojës.”

“U kam dhënë familjarëve valium.”

“I kam dhuruar një tufë me lule në mes të fakultetit. Ai u vu në siklet.”

“E kam lyer me nutella edhe e kam lëpirë gjithandej uaa.”

“Bëja sikur kisha të dashur që ta bëja xheloz, por në fund më tha s’mund të ndërhyj në një lidhje.”

“U bëra vegjetariane për të. Mirë që u ndamë se vd.iqa për të ngrënë.”

“Bëra gjoksin vetëm për t’i rënë në sy,”

Ish fituesi i BBV, Vesel Kurtishaj me akuza ndaj Trixës: Naive, hyri mes çiftit…

Vesel Kurtishaj ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria live”, ish fituesi i “Big Brother Vip 8”, me pamundësi për të qenë prezent në studio ka zhvilluar një lidhje direkte me moderatorët e emisionit.

Veseli në vazhdimësi ka përcjellur dhe komentuar ngjarjet brenda Big Brother Vip meqë ishte edhe vet dikur banor i shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Ai u pyet se si e sheh raportin Beatrix – Donald sidomos pas surprizës që iu bë dje Donaldit duke ia rikujtuar ditëlindjen e Borës.

Kurtishaj u shpreh se i pëlqen surprizat ani pse vet nuk kishte lidhje me to, ai po ashtu tha se e mirëkupton sjelljen e mirë të Trixës ndaj Donaldit me raportin e tij të dikurshëm me Borën, por sidoqoftë ai ka një mendim më të cektë për të.

Duke i kërkuar falje nënës së Trixës dhe tezes së saj Albërijes ai u shpreh se nuk di cilën Beatrix të vlerësoj, ai e sheh atë si një femër shumë naive dhe si femër që hyri mes një çifti./Lajmi.net/

Dy ditë më parë mbi oborrin e shtëpisë së BBV-së kanë kaluar disa parashuta, në mesin e parashutave ishte edhe ajo me mbishkrimin ‘9 janar’ ku i dedikohej Donaldit.

Donaldi ishte ai i cili e sqaroi punën e datës me Trixën dhe ajo habiti me reagimin e saj të butë.

Madje ai reagimi i Beatrixës bëri që edhe familjarët e saj të reagojnë ku sqaronin se ajo është Beatrixa e vërtetë.

Por pas kësaj raportohej se mamaja e Trixës është konfliktuar me Arbana Osmanin dhe autorët e Big Brother VIP.

Në fakt ajo nuk është e vërtetë dhe vet ajo e ka demantuar një gjë të tillë.

Përmes një postimi në Instastory ajo ka reaguar duke hedhur të gjitha spekulimet poshtë.

Ajo ka sqaruar se takimet e saj me produksioni kanë qenë të gjitha miqësore dhe se nuk ka pasur asnjë lloj përballje me moderatoren e programit.

Gjithashtu ajo ka pasur një mesazh në fund ku ka kërkuar nga ndjekësit e BBV-së që të i zgjedhin mediat për të lexuar./Lajmi.net/

Antigona Ramosaj është emër i njohur për publikun, ajo ka zbuluar se produksioni nuk po i lejon parashutat që kërkohen të kalojnë në shtëpinë e BBV në mbështetje të Trixës dhe Donaldit.

Mamaja e këngëtares, Beatrix tani banore në shtëpinë e famshme në Shqipëri, ka akuzuar produksionin se ka ndaluar një surprizë për çiftin.

Ajo ka postuar në Instastory një foto, ku shihet një parashutë për çiftin Donald dhe Beatrix, duke theksuar se kjo është parashuta e dytë që nuk lejohet të fluturojë mbi shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Ju duam fansat nga Suedia, Donald & Beatrix” , është shkruar në dedikim, ndërsa te Story thuhet se është parashuta e dytë që ndalohet për çiftin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button