Lajme

Thaçi: Për 20 vite Kurti ka pësuar humbje spektakolare nga unë, tash po pret debat televiziv a?

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i është përgjigjur Albin Kurtit, i cili e ftoi në një debat televiziv.

Thaçi tha që nuk shkon në debat me dikë të cilin e ka deklasuar për 20 vite para popullit, transmeton Albanian Show

‘Debatin i kam zhvilluar për 20 vite përballë kundërshtarëve politik dhe rezultatet dihen, kanë qenë humbje spektakolare për zotriun (i referohet Kurtit)’

Kujtojmë që Thaçi sot e dekretoj Avdullah Hotin për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës.

Burimi

Back to top button