Lajme

Tradhëtia s’ka brirë, Qeveria Hoti e sponsorizuar nga Thaçi e Vuçiqi

Lëvizja Vetëvendosje, ka reaguar ash për pas vendimit të Qeverisë Hoti, për heqjen e masës së recipr ocitetit ndaj Serbisë. LVV ka thënë se Qeveria Hoti është e sponsorizuar në prap askenë prej presidentit serb, Aleksandër Vuqiq dhe presidentit, Hashim Thaçi, transmeton Telegrafi.
“Qeveria Hoti, në të cilën nuk bën pjesë asnjë udhëheqës politik, por e sponsorizuar në prapaskenë prej Aleksandar Vuçiqit e Hashim Thaçit ja postimi i plot.

Back to top button