Magazina

Tradhton “Top Channel”? Atdheu konkurrent në “Love Story”

Olsa Muhameti këtë sezon të “Për’puthen” ka rikthyer Anën dhe Mevlanin, dy ish konkurrentë shumë të përfolur të sezonit të dytë që nuk arritën ta finalizonin dashurinë e tyre, duke e konsideruar rikthimin si një shanc të dytë për të gjetur dashurinë në emision.

Ndërkohë, burime të brendshme për “Pamfleti” kanë bërë me dije se ka qënë edhe Atdheu i cili ka kërkuar një rikthim në këtë program, kërkesë e cila nuk është miratuar nga autorja.

Sipas informacioneve të fundit, Atdheu nuk është dorëzuar ndaj gjetja e dashurisë në program televiziv dhe kësaj rradhe ka vendosur të komunikojë me produksionin e “Love Story”, program i cili udhëhiqet nga Vera Grabocka dhe Alketa Veisiu.

Thuhet se shumë shpejt Atdheun do ta shohim pjesë të këtij programi bashkë me dy konkurentët e tjerë të “Love Story” Kristin dhe Xhonin.

Rikujtojmë se prej një kohe të gjatë, në rrjetet sociale janë përfolur shumë emrat e Atdheut dhe Borës, si rrjedhojë e fotove dhe videove të ndryshme që kanë qarkulluar në internet.

Kjo ka ardhur gjithashtu dhe pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Borës pas daljes nga emisioni, ai madje ka thënë se dhe vajzën do të donte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur dhe Bora.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma poston një foto nga pushimet në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka zgjedhur detin këtë vërë, ku duket se ka notuar dhe është zhytur.

Për Dumën kjo mënyrë pushimesh konsiderohet si zgjim nga rutina, që njëkohësisht e mban larg mpakjes mendore.

STATUSI I PLOTË:

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten!

Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe.

Ana Kabashi josh fansat duke theksuar linjat trupore në veshje sportive

Ana Kabashi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë.

Këngëtarja përveq muzikës, ajo merr vëmendje dhe përfolet shumë për paraqitjen e saj që e bën në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston imazhe nga përditshmëria e saj, ndërkohë fokusi i saj kryesor është fiziku i tonifikuar.

Edhe së fundi ajo ka postuar imazhe në të cilat ka postuar imazhe ku duken format e saj më perfekt se kurrë.

Ajo pozoi në veshje të ngushta sportive, të cilat i kombinoi me një xhaketë të zezë, atlete të verdha dhe çorape të gjata, me flokët të gjata në formë valëzimi dhe grim të thjeshtë, këngëtarja e njohur dukej sa joshëse, aq edhe me stil.

Ndërkohë, të shumta ishin edhe komentet që pranoi nga ana e fansave të saj./Lajmi.net/

Kejvina Kthella njihet për fotot e videot e saj të nxehta.

Së fundmi po qarkullon një video e saj ku shihet duke dridhur të pasmet.

Me fustanin e ngushtë prej lëkure ajo duket më të vërtetë atraktive.

E vetëm Kejvina di të marrë vëmendje me video të tilla./InfoKosova/

Shiko videon:

Del video e Bora Zemanit 17-vjeçe kur prezantohej në Top Channel. Nuk do ta njihni!
Ed Manushi dhe Oriela Nebiaj ishin sonte të ftuar në “Goca dhe Gra”, për të folur për “Ëndërrtjerrësit”, emisionin më të ri që nis këtë të diel.

Dy moderatorët do të presin në shtëpi dhjetëra personazhe të ekranit, që punën e kanë nisur pikërisht në Top Channel, figura të njohura, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e së vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit.

Në “Goca dhe Gra”, Manushi kishte ardhur i përgatitur, ai zbuloi disa nga momentet kur moderatoret e emisionit, Dalina, Rita, Armina dhe Fatma kanë qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të Top Channel pata shumë vitesh.

Më pas, ai tregoi një video të Bora Zemanit, kur ka qenë velinë e emisionit “Fiks Fare”, që ndoshta pak e dinë, Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.

Shiko videon:

Beatrixa dhe Donaldi pas spektaklit të së martes kanë diskutuar shumë gjëra bashkë dhe kanë shkëmbyer puthje.

Një video është përmbledhur momentet më të bukura me familjarët dhe me Donaldin duke u puthur.

Kjo video është shpërndarë në profilin e Instagramit të Beatrixës e cila menaxhohet nga shoqja e saj.

Nga komentet që mori nuk mungoi as ai i vëllait, Albanit, i cili i bëri komentin epik.

“Shpirt i paster”, shkroi ai në gjuhën angleze, duke treguar sërish që është përkrahje e madhe për motrën, e cila është në garë për të fituar çmimin e madh në ‘BBV’.

Kujtojmë se ajo është e nominuar për të premten bashkë me Donaldin dhe Einxhelin, dhe njëri nga të tre do të eleminohet./Lajmi/

Çifti Donald dhe Beatrix shpesh herë jane treguar mjaft të afërt në prekje në vende intime tek njëri tjetri.

Dyshja si dhe banorët e tjerë si duket harrojnë nganjëherë se janë në ndjekje 24 orë në jave nga pubiku, dhe shpesh herë bëjnë veprime të pahijshme.

Së fundmi, në rrjete sociale është bërë virale një moment kur aktori Veshaj ia ngritë bluzën artistes nga llapashtica dhe e prek në gjoks.

Kujtojmë se Beatrix dhe Donaldi, së bashku me Einxhel dhe së fundi, Monikën, janë katër banorët e nominuar, e që njëri prej tyre do të largohet nga Big Brother VIP ditën e nesërme (e premte).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button