Lajme

Traktori e zë poshtë, ndërron jetë 20-vjeçari shqiptar

Një 20 vjeçar shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Greqi në Megaplatano, afër Lamis.

Sipas burimeve bëhet me dije se ai kishte marrë borxh nga një i njohur një traktor dhe do të shkonte të punonte disa toka.

Dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje për të shpëtuar 20 vjeçarin që në rrethana ende të paqarta, traktori e ka zënë poshtë, por ka qenë shumë vonë.

Bëhet me dije se është hapur një hetim për rastin.

Traktori e zë poshtë, ndërron jetë 20-vjeçari shqiptar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button