Magazina

Trejsi dhe format e saj pefekte trupore
Trejsi Sejdini komentohet shumë për format trupore.

Sigurisht ajo është modele dhe kujdeset majft shumë për trupin, shkruan InfoKosova.

Përpos trupit ajo është mjaft bukuroshe ku pëlqehet mjaft shumë nga përcjellësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar në komplete të zeza derisa vë në pah gjoksin./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button