Magazina

Trejsi do ju lë pa fjalë me fotot e fundit
Bukuroshja kosovare Trejsi Sejdini ka postuar një fotosesion tepër provokativ në Instagram.

Bukuroshja, edhe në këtë herë ka treguar trupin e saj superseksi.

Ajo ka të veshura pantallona të kuq që theksojnë këmbët e saj si dhe një triku ngjyrë ari që ekspozon të pasmet e saj dhe fundshpinën.

“Po ia dal mirë”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie. /Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button