Magazina

Trejsi Sejdini thekson gjoksin në veshjen plot stil

Trejsi Sejdini publikoi videon plot stil në Instagram.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell pamje të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një veshje mjaft interesante të hapur tek pjesa e gjoksit dhe pantallona me shumë stil për Instastory, pamje këto që i solli nga vetura luksoze e modeles.

Ish-missi pozoi për kamerën duke vënë në plan të parë format teksa u shfaq me shumë stil./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button