Magazina

Trejsi Sejdinin nuk e lodh palestra, “çmend” me pozat në veshje sportive
Modelja shqiptare mahnit çdoherë me paraqitjen.

Dhe, Trejsi Sejdini këtë gjë e ka bërë edhe sot me imazhet nga palestra.

E veshur me veshje sportive me ngjyrë të gjelbër bukuroshja brune ka theksuar tiparet e bukura për të cilat merr mijëra pëlqime në Instagram.

Ajo ka vendosur makijazh, flokët i ka kapur prapa kokës teksa shihet duke ushtruar me disa nga pajisjet aty.

Ndryshe, Trejsi si përfundim në dukjen e saj ka mbathur një palë atlete me ngjyrë të bardhë./Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button