Magazina

‘Treshja’ e modeleve shqiptare publikojnë video në bekine nga Dubai

Modelet e njohura shqiptare, Arta Elezaj, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella tashmë i shohim çdo ditë e më shumë pranë njëra-tjetres, pasi ato që disa ditë po kalojnë pushimet së bashku në Dubai.

‘Treshja’ janë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht në llogaritë e tyre personale publikojnë fotografi e video nga përditshmëria.

Kështu duke publikuar momente të shumta së bashku.

Teksa së fundmi kanë publikuar fotografi e video në bikini duke treguar linjat e perfeksionuara të trupit.

Tri bukuroshet shqiptare, Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella, pasi pritën vitin e Ri në Dubai treshja po vazhdojnë festën ende.

Në profilet e tyre në rrjetet sociale kanë postuar imazhe duke i shijuar atmosferën festive nga qyteti luksozë.

Krahas pozave individuale, nuk kanë munguar edhe fotografitë e përbashkëta të bukurosheve.

Treshja kanë shpërndarë fotografi duke pozuar së bashku e mjaft provokuese me veshje transparente.

Arta prej ditësh po qëndron në Dubai dhe po e shijon në maksimum.

Ajo atje ndodhet nën shoqërinë e dy shoqëve të ngushta të saj, Arta Elezajt dhe Kejvina Kthjella.

Së fundmi, në InstaStory, ka shpërndarë disa pamje, ku shihet se bukuroshja po merr rreze djelli.

Ndër të tjera, ajo po qëndron mjaftë aktive në rrejtet socilale, duke sjell imazhe mjaftë të bukura./Kosovarja/

Shiko videon:

Modelja ka ndarë pamje të tilla në storien e saj në Instagram.

Kejvina Kthella, shihet e veshur në të zeza derisa këndon një nga këngët që dëgjohet në prapavijë.

Në storien e saj në Instagram ka publikuar video e cila nuk ka hezituar të shfaqet provokuese duke i dhënë vëmendje gjoksit të saj.

Ndryshe, Kejvina njihet për paraqitje të tilla në media sociale./Lajmi

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button