Lajme

Trump me lajm të mirë për amerikanët

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka dhënë një lajm të mirë për amerikanët, duke thënë se viktimat nga koronavirusi kanë pësuar rënie në gjithë vendin, transmeton Gazeta Metro.

Trump përmes Facebook’ut ka bërë të ditur se rastet e reja me koronavirus dhe vdekjet janë duke pësuar rënie në gjithë vendin.

“Rastet e reja me koronavirus dhe vdekjet janë duke pësuar rënie në gjithë vendin”, ka shkruar shkurt Trump në Facebook..

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button