KosovëKronika e zezëLajme

U dhunua seksualisht, gruaja nga Gjilani mbetet shtatzënë

Një rast i dhunimit është raportuar të martën në Gjilan.

Viktima e dhunuar, sipas Policisë, pas kontrollit mjekësor ka rezultuar se është shtatzënë.

Eliminon mykun e thonjve në 3 ditë! Lexoni recetën

“Në konsultim me prokurorin, rasti është kualifikuar si ‘Dhunim’ dhe njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë.

Raste të shumta të dhunimeve dhe sulmeve seksuale janë raportuar ditëve të fundit në Kosovë.

Një rast i ngjashëm ishte dje në Istog ku një e mitur u raportua se ishte dhunuar seksualisht nga i dyshuari, xhaxhai i saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button