Lajme

U fotografua në jahtin e Sylvester Stallone: Flet Heidi Lushtaku

Modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku ka sqaruar zërat që bënë bujë së fundmi, se ajo është e lidhur me aktorin Sylvester Stallone.

Heidi ka thënë se Stallone ka moshën e babait të saj dhe se në jaht kanë qenë bashkë me disa persona të tjerë, pas punës.

“Jemi grup pune mbas një festivali ku ishim të gjithë bashkë. Ishte një darkë. Sylvester një njeri i mire, i thjeshtë. Kemi qenë bashkë por thjesht punë. Mediat e kanë komplet gabim.

Ai ka moshën e babait tim. As nuk ia vlen të përmendet. Nuk dua të përgjigjem shumë. Normale dhe ata do i fitojnë paratë në një mënyrë”, u shpreh modelja në emisionin “Vizioni i Pasdites”.

View this post on Instagram

Summer is coming ✨

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on Jun 9, 2020 at 1:24am PDTBurimi

Back to top button