Lajme

U shërua nga koronavirusi, Muhamet Sejdiu publikon këngën me videoklip të veçantë

Këngëtari, Muhamet Sejdiu ishte infektuar me koronavirus por u shërua.Në një aheng ishte infektuar ku qëdroi në klinikën infektive bashkë me gruan e tij por fatmirësisht të dy u shëruan dhe tashmë gëzojnë shëndet të plotë, shkruan portali GazetaBlic.
Tani kur gjendja e tij është përmirësuar dukshëm, Muhameti ka vendosur ta publikoj një projekt muzikor që lidhet pikërisht me këtë çështje.

‘Falenderim‘, titullohet projekti që ka lansuar me videoklip.

Burimi

Back to top button