Magazina

Vajza e Gjyste Vulaj shtrihet e ‘tranon’ rrjetit me këtë pozë

Vajza e këngëtares së njohur Gjyste Vulaj, Rosana po komentohet mjaft shumë në rrjet.

Kjo për bukurinë por edhe për linjat superseksi trupore.

Ajo pëlqen që shpesh të sjell edhe fotografi provokative.

Së fundmi ajo mori vëmendje me një pozë ku shihet e shtrirë ndërsa mahniti rrjetin.

Vajza e Gjyste Vulaj ‘djeg’ rrjetin me foto pa jelek

Gjyste Vulaj ëstë njohur gjithmonë si njëra nga këngëtaret më të bukura e me trup të mirë.

Mirëpo tani jo vetëm ajo, edhe vajza e Gjyste Vulaj, Rosana duket se i ka ngjarë së ëmës, shkruan InfoKosova.

Ajo ka trup të gjatë e të formësuar që e tregon në pothuajse të gjitha fotografitë.

E në foton e fundit vëmendje mori me fustanin e hapur tek pjesa e gjoksit ku shihej se është pa jelek.

Me foton e fundit vajza e Gjyste Vulaj e mahniti gjithë rrjetin

Rosana Vulaj vajza e këngëtares s njohur Gjyste Vulajerdhi me një fotografi më ndryshe.

Jemi mësuar që atë ta shohim më shumë duke ekspozuar trupin e rrallë herë me fotografi nga afër, shkruan InfoKosova.

Mirëpo mbrëmë ajo ka postuar një fotografi të tillë.

Me foto ku tregon portretin nga afër ajo po duket me të vërtetë e bukur.

Vajza e Gjyste Vulaj shkëlqen me fustanin e veçantë

Këngëtarja Gjyste Vulaj njihet për shtatin e saj të gjatë dhe format perfektë të trupit.

E si duket i ka ngjarë edhe vajza e vetme, Rosana, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotmë bukuroshja pozoj e veshur me një fustan të veçantë e te hapur deri të këmba lartë.

Ajo dukej mjaftë e zjarrtë dhe në formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button