Magazina

Vajza e Lutës edhe në borë me foto atraktive

Të gjitha vajzat e Lutfi Hazirit kanë vemendje të madhe në publik.

Kjo për bukurinë dhe format perfekte trupore.

Kënga, njëra nga vajzat së fundmi ka postuar disa fotografi në borë.

Edhe me rroba të tilla e në këtë ambient ajo shfaqet atraktive derisa mahnit me bukurinë./InfoKosova/

Vajza e Lutës, tashmë me emrin e ri

Vajzat e të parit të Gjilanit, janë tejet të komentuara për pamjen e jashtme dhe stilin që posedojnë.

Kënga Haziri merr vëmendje përmes fotografive që i lëshon në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja, bënë shëti në vende të ndryshme dhe një pjesë të mirë të eksperiencave të bukura i ndanë me ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo verë kanqenë mjaftë e angazhuar për bukuroshen, e cila nga pushimet në plazhe ka marrë ngjyrë çokollade, ku shumë iu referuan si “çokolladë”.

Vajza e Lutes shtrihet brenda pishinës dhe pozon seksi

Kënga ka postuar dy fotografi mjaftë seksi.

Vajza e madhe e politikani Lutfi Haziri, tashmë ka marr vëmendjen e madhe të mediave duke e spikatur gjithmonë me veprimet që bënë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ajo publikoj dy fotografi nga pishina dhe po duket flakë.

Në këto fotografi, Kënga pranoj mjaftë komente pozitive./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button