Magazina

Vajza e Lutfi Hazirit lahet në -20 gradë celsius

Fëmijët e figurave politike, shpesh përfliten për jetën e bukur e luksoze që ata bëjnë, e kjo falë mirëqenjes financiare të prindërve të tyre.

Bukur e jetojnë jetën edhe vajzat e një prej figurave të rëndësishme të politikes në vend, ish kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Kënga Haziri është vajza e Lutfi Hazirit, e cila gjatë gjithë kohës përflitet për jetën dhe hiret e saj të bujshme, pasi duket shumë bukur.

Ajo këto kohë po kënaqet në një vend turistik dimëror në Itali, ku po bënë banjo në -20 gradë celcius.

Të gjitha vajzat e Lutfi Hazirit kanë vemendje të madhe në publik.

Kjo për bukurinë dhe format perfekte trupore.

Kënga, njëra nga vajzat së fundmi ka postuar disa fotografi në borë.

Edhe me rroba të tilla e në këtë ambient ajo shfaqet atraktive derisa mahnit me bukurinë./InfoKosova/

Vajza e Lutës, tashmë me emrin e ri

Vajzat e të parit të Gjilanit, janë tejet të komentuara për pamjen e jashtme dhe stilin që posedojnë.

Kënga Haziri merr vëmendje përmes fotografive që i lëshon në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja, bënë shëti në vende të ndryshme dhe një pjesë të mirë të eksperiencave të bukura i ndanë me ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo verë kanqenë mjaftë e angazhuar për bukuroshen, e cila nga pushimet në plazhe ka marrë ngjyrë çokollade, ku shumë iu referuan si “çokolladë”.

Vajza e Lutes shtrihet brenda pishinës dhe pozon seksi

Kënga ka postuar dy fotografi mjaftë seksi.

Vajza e madhe e politikani Lutfi Haziri, tashmë ka marr vëmendjen e madhe të mediave duke e spikatur gjithmonë me veprimet që bënë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme ajo publikoj dy fotografi nga pishina dhe po duket flakë.

Në këto fotografi, Kënga pranoj mjaftë komente pozitive./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button