Magazina

Vajza e Lutfi Hazirit provokative edhe me veshje sportive
Konsiderohet si femra më tërheqëse e showbizit kosovar.

Vajza e të parit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, Lotina, vazhdon të marr vëmendjen me pozat e saj provokative duke vënë në pah linjat në secilin postim.

Duke u shfaqur gjithmonë energjike e pozitive, ajo ka arritur të marr numër të madh ndjekësish në rrjete sociale.

E vetmja gjë e cila ia prish këtë ‘humor’ duket se është moti me shi të cilën nuk e duron aspak që e ka bërë të ditur edhe me anë të këtij imazhi.

E veshur me veshje sportive dhe pa grim, Lotina ngacmoj imagjinatën e ndjekësve edhe kësaj radhe./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button