Magazina

Vajza e Sabianit ndërron stil dhe duket kaq bukur

Vajzat e këngëtarit të njohur nga Shqipëria, Sabijanit, Keisi Medini ka hyrë fuqishëm në tregun e muzikës.

Ajo përveç që po pëlqehet për zërin dhe stilin unik, këngëtarja komentohet edhe për fizikun që ka.

Keisi është tejet aktive edhe në rrjetet sociale ku kohe pas kohe ndan imazhe me ndejksit e saj.

E veshur në kombinim me shume stil ajo duket kaq bukur ndersa bie ne sy ngjyra e re e flokve.

E bija bëri foto superseksi, Sabiani e qorton hapur

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabianit, është një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale.

Gjithashtu Keisi shpesh përflitet dhe për fotot e saj provokative.

E tillë ishte dhe fotoja ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë dhe në të shkruan:

“Duke jetuar jetën më të mirë”.

Por nga fotoja bie në sy komenti i të atit të saj Sabianit, i cili me stil ia tha dy fjalë.

“U njohëm si shumë”, i shkruan këngëtari në foto duke qeshur.

‘Vetë mi bërë fotot’ ia kthen Keisi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button