Magazina

Vajza e vogël e Nysretit vjen me foto mahnitëse

Vajza e vogël e Merita dhe Nysret Muqiqit postoi një fotografi të re.

Enea po pëlqehet mjaft shumë nga publiku për bukurinë natyrale që duket se e kanë trashëguar nga prindërit të gjithë fëmijët, shkruan InfoKosova.

Ajo ishte veshur në një bluzë të zezë që ia vë në pah gjoksin.

Edhe në këto foto ajo po duket mahnitëse./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button