Magazina

Vajza në foto sot është ndër personazhet më të famshme në Kosovë

Fotot e së kaluarës na ngjallin gjithmonë kuriozitet sidomos kur bëhet fjalë për personazhe të njohur publikë.

Shpeshherë figurat publike bëhen nostalgjikë dhe ndajnë me ndjekësit momente nga fëmijëria e tyre.

Së fundmi, të njëjtën gjë ka bërë dhe këngëtarja dhe modelja Morena Taraku.

Artistja ka publikuar një foto kur ka qenë fare e vogël dhe duket shumë e ëmbël. Kujtojmë që Morena është shkëputur prej disa kohësh nga muzika dhe jeton në Turqi.

Pak kohë më parë, ajo u përfol se kishte nisur një romancë me këngëtarin turk Berdan Mardini por nuk ka pranuar asgjë publikisht.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button