Lajme

Vajza superseksi e Mimozës dhe Shkumbin Kryeziu ka këtë stil të veçantë

Rozafa Kryeziu jo rastësisht është pjesë e medieve rozë.

Duke qenë vajza e dy prindërve që janë mjaftë të dashur e të njohur për publikun shqiptar, padyshim që interes të madh zgjojnë edhe fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallëherë është përfolur edhe për vajzën e hasretit të Mimozës e Shkumbinit, duke u veçuar si një vajzë me plotë stil.

Këtë e ka dëshmuar edhe në imazhin e fundit, duke pozuar me një kombinim perfekt, e që po i shkon shumë.

Në llogarinë e saj në instagram ajo publikoj këtë foto për ndjekësit e saj.

E bukur dhe mjaftë ‘hot’ po duket në këtë mot të ftohtë, apo?

Back to top button