Lajme

Vazhdon përplasja mes Feros dhe Robertit! Ky i fundit i kthen përgjigje

Në një intervistë televizive të para disa kohëve, kur u vu përpara zgjedhjes mes Feros dhe Flori Mumajesit, këngëtari Robert Berisha u shpreh: “Këtë mundesh edhe me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet”.

Reperi Fero ishte ai që e riktheu në sipërfaqe komentin e Robertit, duke postuar në llogarinë e tij në Instagram, shkrimin e mëposhtëm:

Robertoi nuk vonoi, dhe reagoi ndaj komenteve të reperit në llogarinë e tij në Instagram.

Më poshtë, reagimi i Robertit:

Back to top button