Magazina

Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri? Aktorja Arjola Demiri i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj
Aktorja Arjola Demiri ka qenë e ftuara e radhës në “After Party”. Arjola i është përgjigjur edhe pyetjeve nga jeta private duke treguar se aktualisht është single.

Aktorja bukuroshe u shpreh se dëshiron që partneri në të ardhmen t’i bëjë shumë surpriza dhe se ka shumë nevojë për dashuri.

Një ndër pyetjet më pikante ishte: “Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri?”

“Në mal”, u përgjigj Arjola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button