Lajme

Veseli: Kurti ka dërguar mësit të jemi bashkë në pushtet, PDK s’bëhet pjesë e lojërave

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka përsëritur se VV i kishte dërguar njerëz atij për të bërë koalicion.

“Albin Kurti ka dërguar mësit të jemi bashkë në pushtet, PDK s’bëhet pjesë e lojërave”.

“Skam vija me askënd por s’mund ta ndaj pushtetin me askënd që nuk ka koncept naacional dhe nuk e shanë askënd’”.

Burimi

Back to top button