Magazina

Veshja transparente i zbulon gjoksin Nora Isterfit

Kur jemi te femrat më superseksi pa dyshim se radhit njëra ndër të parat këngëtarja Nora Istrefi.

Ajo ka publikur fotografi në llogarinë e saj instagram, duke treguar format perfektë të trupit, shkruan infokosova.

Veshja transparente dhe e ngushtë ia vizatonte çdo pjesë të trupit.

Në këtë fotografi Nora dukej mjaftë e zjarrtë./Infokosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button