Lajme

VIDEO/Momenti shokues, avioni detyrohet të ulet në autostradë në trafik

Një avion i vogël u detyrua të bënte një ulje emergjente në një autostradë dhe të shmangte makinat në rrugë, jashtë Kebekut, Kanada.

Filmimet shokuese shfaqin avionin që ulet pranë makinave duke u përpjekur të gjejë një vend të lirë për tu ulur, pa shkaktuar asnjë dëm.

Kur gjen një vend bosh në autostradën me trafik, pilot ia del mbanë që shumë shpejt të bëjë një ulje të butë pa goditur asnjë objekt dhe pa lënduar askënd.

Burimi

Back to top button