Magazina

Videoja qesharake e Bashkimit dhe Azemit që po shkrin së qeshuri gjithë rrjetin
Mbrëmë në emisionin Përputhen, Tola dhe Melik vazhduan vallëzimin që nuk e mbaruan në takim.

Pastaj ishte Azemi që i kërkoi një vallëzim vajzës së re Antonias por që për shkak të minutazhës ajo u shty për një ditë tjetër, shkruan InfoKosova.

Por vëmendje morën konkurrentët Bashkimi dhe Azemi ku shihen duke vallëzuar bashkë të ulur.

”S’ka vallëzime për ne o Azem” ishte mbishkrimi i videos nga Bashkimi e që po shpërndahet në rrjet./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button