Lajme

Vildanja më në fund e lirë, del në plazh por dielli ia djeg të pasmet

Pandemia COVID-19 ka bërë që shumë bukuroshe të vuajnë vetizolimin

Këtu nuk përjashtohet as Vildane Zeneli e cila nuk ka vonuar shumë dhe është shfaqur në një plazh duke fjetur madje në rërë.

“Rrezitja gjithmonë është modë”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së saj.

Ndryshe, Vildanja nuk poston shpesh në rrjetet sociale por kur e bën këtë e bën në mënyrë të veçantë duke theksuar sidomos të pasmet e saj rrumbullake. /GazetaExpress/

Burimi

Back to top button