Lajme

Vjosa: o Popull i Kosovës Thaçi është faqja më e zezë e vendit tonë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka re aguar ndaj deklaratave të presidentit Hashim Thaçi për familjen e saj. Në një intervistë në Klan Kosova, presidenti Thaçi la të kuptohet se babai i Vjosa Osmanit ka punuar për Serbinë dhe kër cënoi se këtë do ta bëjë “transparente” nëse këtë e kërkon ajo. Vjosa Osmani ka re aguar përmes Fb, ku ka thënë se Presidenti i Kosovës Hashim Thaci mbetet faqja më e zezë e vendit tonë.

Source link

Back to top button