Lajme

Xhemi Shehu kujton kohën kur u bë nuse, kështu dukej para 12 vitesh

Xhemi Shehu është një nga prezantueset më të njohura shqiptare.

Me emisionet e shumta që ka drejtuar ajo është bërë një nga personazhet më të dashura nëpër ekranet shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ajo gjithashtu përflitet shpesh për shkak të bukurisë që e karakterizon, duke marrë vëmendjen e mediave.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të para 12 vitesh, saktësisht në vitin 2008 kur ajo ishte martuar.

Në këtë fotografi shihet se si dukej Xhemi kur u bë nuse dhe vërehet se ajo nuk ka ndryshuar që nga ajo kohë, duke mos humbur aspak nga shkëlqimi i dikurshëm. /IndeksOnline/

Burimi

Back to top button