Magazina

Xhensila e cilëson fillimin e vitit si të ëmbël, dhe kjo qenka arsyja

Xhensila qëndron mjaft aktive në rrjtetet sociale, dhe sjell imazhe shumë të mira.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram publikuar disa imazhe sic di vetëm ajo, imazhe të bukura e familjare.

Imazhet me vajzën janë të pandashme për të, ku edhe dita e tyre paska shkuar për mrekulli, kështu shihet në imazhe.

Xhensila shpesh herë nëpërmjet imazheve sjell shumë energji të mirë e pozitive./Kosovarja/

Xhensila Myrtezaj thekson linjat joshëse në veshjen elegante

Ditë më parë prezantuesja, Bora Zemani mbushi 30 vjet, por vetëm mbrëmë ajo organizojë një aheng me shumë të ftuar VIP, miq e familjare të saj.

Në mesin e shumë emrave të njohur që u bën pjesë e festës luksoze të moderators së famshme ishte dhe këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

Padyshim këngëtarja arriti të marr vëmendje me dukjen e saj elegante dhe me shumë stil, teksa mahniti edhe me pozat që solli në llogarinë e saj të Instagrami-it.

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi me ngjyrë të gjelbër, të cilin e kombinojë me një pal taka të larta me ngjyrë rozë, Xhensila dukej tërë shkëlqim.

Si rrallëherë, Xhensila i reagon me të bërtitura Bes Kallakut

Çifti i njohur i showbizzit shqiptarë shpesh bëjnë publik momente nga përditshmëria.

Së fundmi, ka qenë Bes Kallaku ai i cili e ka publikuar një video në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Në video shihet, Xhensila Myrtezaj duke marrë një injeksion e cila tregon se ka frikë ndaj tyre, ndërkohë nga frika i reagon me të bërtitura bashkëshortit të saj.

“Po ik o burrë se kam frikë”, thotë ndër të tjera këngëtarja.

Ndryshe, Xhensila dhe Besi janë një nga çiftet e estradës të cilët njihen për asnjë skandal që nga martesa e tyre.

Theksojmë se, ata janë prindër të një vajze, Ajkës./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button