Lajme

Zaimina ngacmon imagjinatën me fustanin e hapur

Zaimina Vasjari është njëra prej bukurosheve të skenës që tërheq interesim sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron mbi 592 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Së fundmi, ajo është shfaqur atraktive dhe ka ngacmuar imagjinatën përmes pozave të reja të shpërndara në këtë rrjet social.

Bukuroshja është paraqitur me një fustan ngjyrë rozë të shkurtër dhe me pjesën e dekoltesë mjaft të hapur./Kosovarja

Back to top button