Magazina

Zanfina tregon këmbët superseksi veshur kaq shkurt

Zanfina Ismaili gjithmonë është komentuar për linjat trupore.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga rruga.

Veshur mjaft shukurt ajo ka vënë në pah këmbët e gjata superseksi.

Kohëve të fundit ajo është ëbrë aktive në rrjete sociale duke sjellur imazhe të shumta nga përditshmëria, pasi nga ana muzikore ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt.

Zanfina Ismaili provokon para pasqyres

Zanfina Ismaili sigurisht se është njëra ndër këngëtaret që është komentuar shumë në çdo paraqitje të saj por jo vetëm.

Viteve të fundit ajo iu është larguar tregut muzikor, e sigurisht kjo pasi humbi njeriun e saj më të dashur dhe krahun e saj të djathtë nënën.

Por kjo nuk e ka penguar që ajo të marrë vëmendje edhe sot.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka bërë Zanfina para pasqyres ku ka vënë në pah format e saja trupore dhe sigurisht ka provokuar me veshjen e saj.

Megjithatë asaj po i ka hije dhe po duket shumë bukur.

Zanfina Ismaili publikon foto sensitive nga banjo

Zanfina Isamili është një ndër femrat më tërheqëse në mediat rozë.

Ajo në shumicën e kohës kalon në lajm përmes fotove të shumta që publikon.

Duke qenë një femër e dalluar shumicën e fotove shpreh elegancën që ka.

E, sot në një foto të publikuar Zanfina ndan një moment nga hapësira e banjos.

Për më shumë, shikojeni se si duket.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button