Magazina

Zbulohet emri i djalit të Milot Rashicës dhe Belkiz Kerës
Milot Rashica dhe Belkiz Kera ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të dytë.

Belkiz solli në jetë një djalë të cilin çifti e kanë pagëzuar me emrin Roan.

Këtë e kanë zbuluar vetë çifti përmes një fotografie të publikuar, ku shihet një tortë për ardhjen e vogëlushit në jetë, e që mban emrin e tij.

Për ata që janë kureshtar të dinë, emri Roan ka kuptimin: modern, temperament, kompetent, i lumtur, aktiv, miqësor, me fat e serioz.

Ndryshe, çifti ka vite që janë martuar, dhe kanë edhe një djalë tjetër të quajtur Tian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button