fbpx
Lajme

Zeka: Vuçiqi përballë Thaçit, sikur një lepur përpara një ariu

Ish-deputeti Milaim Zeka njëherit opinionist, ka folur rreth mundësive të arritjes së një marrëvesheje mes Kosovës e Serbisë, në mungesë të Hashim Thaçit si pjesë e delegacionit. Zeka tha se largimi i Thaçit nga procesi i dialogut do të ishte një fitore e madhe jo vetëm për Serbinë por edhe Rusinë, njofton Klan Kosova. ”Largimi i Thaçit nga dialogu është një fitore e madhe për Rusinë dhe Serbinë” ja edhe deklarata e tij:

Source link


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close