Kosovë
  3 days ago

  Lajmi i fundit për vizat: Ambasadorët e BE-së i japin dritën jeshile liberalizimit

  Ambasadorët e shteteve anëtare të Bashkimit Evropian janë pajtuar për liberalizimin e vizave për shtetasit…
  Lajme
  2 weeks ago

  Arrihet pajtimi, Kosovarëve u hiqen vizat më 2024

  Përfaqësues të vendeve anëtare të BE-së u pajtuan me propozimin që liberalizimi i vizave për…
  Kronika e zezë
  2 weeks ago

  “Babai vdiq në duart e mia”, gazetarja e njohur rrëfen momentin e trishtë

  Gazetarja nga Kosova, Qeqa Krelani ka folur së fundmi në një intervistë për babanë e…
  Kosovë
  2 weeks ago

  Shqiptari në Kanada fiton një milion dollarë në lotari

  Një baba i tre fëmijëve në Kitchener të Kanadasë, ka fituar një milion dollarë kanadeze…
  Lajme
  2 weeks ago

  E rëndë: I riu Arbër Shaqiri vdes në aksident, lë pas gruan dhe dy fëmijë

  I riu Arbër Shaqiri ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Lajmin e ka…
  Kosovë
  2 weeks ago

  Hajni u fut në bankë me Armë: Plaçkitet Banka në Mitrovicë në pikë të ditës

  E konfirmon Policia plaçkitjen në pikë të ditës në Mitrovicë, hajni u fut në bankë…
  Kosovë
  2 weeks ago

  Ferizaj, hajnat tentojnë të plaçkitin shtëpinë, shkrepen Armët mes tyre dhe banorëve

  brëmja e së mërkures nuk doli të jetë më e mira për disa hajna në…
  Magazina
  2 weeks ago

  Vajza në foto sot është ndër personazhet më të famshme në Kosovë

  Fotot e së kaluarës na ngjallin gjithmonë kuriozitet sidomos kur bëhet fjalë për personazhe të…
  Magazina
  2 weeks ago

  “Kam qenë tek psikologu”, Ermal Fejzullahu rrëfen për herë të parë problemet

  Këngëtari, Ermal Fejzullahu ka zbuluar se në një periudhë kohore i ishte nevojitur edhe ndihma…
  Kosovë
  2 weeks ago

  Rrëfimi i familjes që djalin 7 vjeçar ua vrau ushtari Amerikan në Ferizaj

  Janë ngushëllimet që ua shprehi gjenerali amerikan, Randal Tieszen. Ky i fundit këto fjalë i…
   Kosovë
   3 days ago

   Lajmi i fundit për vizat: Ambasadorët e BE-së i japin dritën jeshile liberalizimit

   Ambasadorët e shteteve anëtare të Bashkimit Evropian janë pajtuar për liberalizimin e vizave për shtetasit e Kosovës. Presidenca Çeke tani…
   Lajme
   2 weeks ago

   Arrihet pajtimi, Kosovarëve u hiqen vizat më 2024

   Përfaqësues të vendeve anëtare të BE-së u pajtuan me propozimin që liberalizimi i vizave për Kosovën të hyjë në fuqi…
   Kronika e zezë
   2 weeks ago

   “Babai vdiq në duart e mia”, gazetarja e njohur rrëfen momentin e trishtë

   Gazetarja nga Kosova, Qeqa Krelani ka folur së fundmi në një intervistë për babanë e saj të ndjerë. Në një…
   Kosovë
   2 weeks ago

   Shqiptari në Kanada fiton një milion dollarë në lotari

   Një baba i tre fëmijëve në Kitchener të Kanadasë, ka fituar një milion dollarë kanadeze në shortin Lotto Max më…
   Back to top button